Přidej se k nám

Zajímáš se o společenské fenomény? Baví Tě analýza a zpracovávání sociologických dat? Píšeš rád/a články na aktuální témata? Jsi cílevědomý/á, ambiciozní a pracovitý/á? PŘIDEJ SE K NÁM !

Tým Sociopressu hledá nové členy, kteří rádi píší články, komentáře či analyzují data.

Nabízíme možnost publikovat hned několik druhů článků:

  • analýzy – hlavní náplní našeho webu je analyzování statistických dat a na jejich základě vytváření krátkých článků. Pro vytváření takovýchto analýz je potřeba mít znalosti z kvantitatvní analýzy dat. Pokud Vás zaujala tato možnost, kontaktujte naši koordinátorku datového oddělení Anetu Weissovou, která Vám pomůže vybrat vhodná data a poradí se vším ostatním.

Kontaktní e-mail: aneta.weissova@sociopress.cz

  • komentáře – jsou především zajímavé články na sociologická i jiná témata, která nejsou podložena statistickými daty. Jsou to postřehy či komentáře autora k sociologickým fenoménům, problémům, přednáškám či jiným zajímavým událostem ve světě. Mohou být podloženy odbornou literaturou, autor však do článku vkládá svůj názor a tím i autentičnost.

Kontaktní e-mail: mirka.strnadova@sociopress.cz

  • odborné články – jsou články založené na odborných znalostech. Primárně zde budou publikovat své články zaměstnanci Fakulty sociálních věd či její studenti, kteří budou psát kratší články ze svých absolventských či akademických prací. Další možností pro angažované jedince, kteří budou chtít publikovat v této kategorii, je pak překlad cizojazyčných článků ze serverů na obdobné bázi jako je Sociopress.cz či další cizojazyčné odborné texty týkající se aktuálních zajímavých témat.

Kontaktní e-mail: mirka.strnadova@sociopress.cz

  • články o výzkumech – v sekci Svět výzkumu budeme publikovat také články z výzkumného prostředí, například jakým způsobem se výzkumy provádí, jaká jsou jejich úskalí, jaké jsou nové typy výzkumů a podobně.

Kontaktní e-mail: mirka.strnadova@sociopress.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *